Dames 3
Terug

Dames 3

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Joop de Witte
Trainer Rolf Meijneke
Aanvoerder Stephanie Nooter
Aanvoerder Ellis van Rooij

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang Datum
Nijmegen D10 Nijmegen D12 19-2-2020

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HCM D4 10 30 10 0 0
2 QZ D4 10 22 7 1 2
3 Nijmegen D12 10 20 6 2 2
4 Oude IJsselstreek D1 11 19 6 1 4
5 Arnhem D3 10 19 5 4 1
6 Nijmegen D11 10 16 5 1 4
7 Nijmegen D10 10 13 4 1 5
8 Apeliotes D9 11 13 4 1 6
9 Beuningen D5 10 12 3 3 4
10 Nijmegen D9 10 5 1 2 7
11 Dieren D2 11 4 0 4 7
12 Apeliotes D10 11 2 0 2 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
1 mrt HCQZ D4 n.n.b uit
8 mrt MHCBeuningen D5 n.n.b uit
15 mrt NMHC Nijmegen D9 n.n.b thuis
22 mrt NMHC Nijmegen D10 n.n.b uit
29 mrt N.S.H.C. Apeliotes D9 n.n.b thuis
5 apr MHC Dieren D2 10:45 uit
19 apr HCOIJ D1 n.n.b thuis
10 mei NMHC Nijmegen D12 n.n.b uit
17 mei NMHC Nijmegen D11 n.n.b thuis
24 mei HCM Arnhem D4 n.n.b uit
7 jun N.S.H.C. Apeliotes D10 n.n.b uit
14 jun HCQZ D4 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
HCM D4 Nijmegen D9 8-0
Nijmegen D11 Nijmegen D10 0-3
Arnhem D3 Beuningen D5 1-0
QZ D4 Apeliotes D10 4-0
Nijmegen D12 Apeliotes D9 6-1
Oude IJsselstreek D1 Dieren D2 (O) 3-0
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Dieren D2 (O) Nijmegen D12 0-0
Apeliotes D9 Nijmegen D11 1-4
Nijmegen D10 HCM D4 2-5
Nijmegen D9 Arnhem D3 0-2
Beuningen D5 QZ D4 3-1
Apeliotes D10 Oude IJsselstreek D1 1-6
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Arnhem D3 Nijmegen D10 1-1
QZ D4 Nijmegen D9 13-0
HCM D4 Apeliotes D9 13-0
Beuningen D5 Apeliotes D10 4-1
Nijmegen D12 Oude IJsselstreek D1 1-0
Nijmegen D11 Dieren D2 (O) 4-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Oude IJsselstreek D1 Nijmegen D11 0-4
Dieren D2 (O) HCM D4 0-6
Apeliotes D9 Arnhem D3 2-5
Nijmegen D10 QZ D4 2-4
Nijmegen D9 Beuningen D5 0-0
Apeliotes D10 Nijmegen D12 0-3
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
QZ D4 Apeliotes D9 5-2
Beuningen D5 Nijmegen D10 2-1
HCM D4 Oude IJsselstreek D1 4-1
Nijmegen D11 Nijmegen D12 0-4
Nijmegen D9 Apeliotes D10 1-0
Arnhem D3 Dieren D2 (O) 2-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Oude IJsselstreek D1 Arnhem D3 2-2
Dieren D2 (O) QZ D4 1-2
Apeliotes D9 Beuningen D5 4-4
Nijmegen D10 Nijmegen D9 3-0
Apeliotes D10 Nijmegen D11 1-6
Nijmegen D12 HCM D4 2-5
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
QZ D4 Oude IJsselstreek D1 2-1
Arnhem D3 Nijmegen D12 4-1
HCM D4 Nijmegen D11 11-1
Nijmegen D10 Apeliotes D10 3-0
Nijmegen D9 Apeliotes D9 0-4
Beuningen D5 Dieren D2 (O) 2-2
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Nijmegen D11 Arnhem D3 1-1
Nijmegen D12 QZ D4 3-3
Oude IJsselstreek D1 Beuningen D5 5-1
Dieren D2 (O) Nijmegen D9 1-1
Apeliotes D9 Nijmegen D10 2-1
Apeliotes D10 HCM D4 0-7
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
QZ D4 Nijmegen D11 6-0
Beuningen D5 Nijmegen D12 1-3
Nijmegen D9 Oude IJsselstreek D1 0-5
Nijmegen D10 Dieren D2 (O) 1-0
Apeliotes D9 Apeliotes D10 3-0
Arnhem D3 HCM D4 0-4
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Arnhem D3 Apeliotes D10 0-0
HCM D4 QZ D4 7-1
Dieren D2 (O) Apeliotes D9 1-3
Oude IJsselstreek D1 Nijmegen D10 6-0
Nijmegen D12 Nijmegen D9 3-0
Nijmegen D11 Beuningen D5 4-1
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
Apeliotes D9 Oude IJsselstreek D1 1-2
Apeliotes D10 Dieren D2 (O) 1-1