Dames 1
Terug

Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Bas Bijkerk
Trainer Bas Bijkerk
Trainer Frank Vestering
Aanvoerder Charlotte Klop

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang Datum
Apeldoorn D1 Zevenaar D1 7-3-2021
Ares D1 PW D1 7-3-2021
Arnhem D1 Bemmel D1 7-3-2021
Deventer D1 Kromhouters D1 7-3-2021
HCM D1 Leusden D1 7-3-2021
Wijchen D1 Almelo D1 7-3-2021

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Kromhouters D1 6 16 5 1 0
2 Wijchen D1 6 13 4 1 1
3 Almelo D1 6 13 4 1 1
4 HCM D1 6 9 3 0 3
5 Bemmel D1 6 8 2 2 2
6 Deventer D1 6 8 2 2 2
7 Leusden D1 6 8 2 2 2
8 PW D1 6 7 2 1 3
9 Apeldoorn D1 6 6 2 0 4
10 Zevenaar D1 6 6 2 0 4
11 Arnhem D1 6 6 1 3 2
12 Ares D1 6 1 0 1 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt MHC Bemmel 800 D1 n.n.b thuis
14 mrt Hockey Vereniging Zevenaar D1 n.n.b uit
21 mrt MHC Leusden D1 n.n.b thuis
28 mrt MHC Almelo D1 n.n.b uit
11 apr THCC De Kromhouters D1 n.n.b thuis
18 apr Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina D1 n.n.b uit
25 apr DHV D1 n.n.b thuis
16 mei MHC Wijchen D1 n.n.b uit
30 mei HCM Arnhem D1 n.n.b thuis
6 jun Apeldoorn D1 n.n.b uit
13 jun HC Ares D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
PW D1 Ares D1 1-0
Leusden D1 HCM D1 1-4
Almelo D1 Wijchen D1 1-1
Kromhouters D1 Deventer D1 4-2
Zevenaar D1 Apeldoorn D1 4-3
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Deventer D1 PW D1 2-2
HCM D1 Almelo D1 4-1
Apeldoorn D1 Leusden D1 3-2
Arnhem D1 Zevenaar D1 2-1
Ares D1 Bemmel D1 2-3
Wijchen D1 Kromhouters D1 2-3
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Kromhouters D1 HCM D1 3-2
PW D1 Wijchen D1 2-3
Zevenaar D1 Bemmel D1 1-5
Almelo D1 Apeldoorn D1 3-1
Leusden D1 Arnhem D1 2-2
Deventer D1 Ares D1 2-2
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Apeldoorn D1 Kromhouters D1 1-4
Ares D1 Zevenaar D1 1-2
Wijchen D1 Deventer D1 2-0
Bemmel D1 Leusden D1 2-2
Arnhem D1 Almelo D1 5-6
HCM D1 PW D1 2-1
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Wijchen D1 Ares D1 3-0
PW D1 Apeldoorn D1 2-3
Almelo D1 Bemmel D1 5-3
Kromhouters D1 Arnhem D1 1-1
Deventer D1 HCM D1 3-2
Leusden D1 Zevenaar D1 4-2
DINSDAG 6 OKTOBER 2020
Bemmel D1 Arnhem D1 0-0
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Apeldoorn D1 Deventer D1 1-4
HCM D1 Wijchen D1 1-3
Bemmel D1 Kromhouters D1 1-2
Ares D1 Leusden D1 1-2
Arnhem D1 PW D1 1-2
Zevenaar D1 Almelo D1 1-4