Dames 2
Terug

Dames 2

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Maarten van Nijendaal
Aanvoerder Miriam Bonnema

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang Datum
Apeliotes D3 Arnhem D2-O 7-3-2021
Apeliotes D5 HCM D2-O 7-3-2021
Nijmegen D4 Union D8 7-3-2021
Union D6 Beuningen D2-O 7-3-2021
Upward D2-O Beuningen D3 7-3-2021
Zevenaar D2-O Union D4 7-3-2021

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Nijmegen D4 5 13 4 1 0
2 Beuningen D3 5 13 4 1 0
3 Apeliotes D5 5 12 4 0 1
4 Beuningen D2 5 11 3 2 0
5 Union D4 5 10 3 1 1
6 Apeliotes D3 5 7 2 1 2
7 Union D6 5 6 2 0 3
8 Upward D2 5 6 2 0 3
9 Arnhem D2 5 6 2 0 3
10 Union D8 5 3 1 0 4
11 HCM D2 5 0 0 0 5
12 Zevenaar D2 5 0 0 0 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt N.S.H.C. Apeliotes D3 n.n.b uit
14 mrt N.S.H.C. Apeliotes D5 n.n.b thuis
21 mrt Union D6 n.n.b uit
28 mrt MHCBeuningen D2 n.n.b thuis
11 apr HCM Arnhem D2 n.n.b uit
18 apr NMHC Nijmegen D4 n.n.b thuis
25 apr MHCBeuningen D3 n.n.b thuis
16 mei Union D4 n.n.b uit
30 mei Union D8 n.n.b thuis
6 jun Hockey Vereniging Zevenaar D2 n.n.b uit
13 jun Arnhemse Mixed Hockey Club Upward D2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Union D8 Nijmegen D4 0-8
Union D4 Zevenaar D2-O 3-0
Arnhem D2-O Apeliotes D3 3-2
Beuningen D2-O Union D6 6-0
HCM D2-O Apeliotes D5 0-1
Beuningen D3 Upward D2-O 3-0
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Nijmegen D4 Beuningen D2-O 2-2
Zevenaar D2-O Union D8 1-2
Union D6 HCM D2-O 4-1
Upward D2-O Union D4 1-3
Apeliotes D3 Beuningen D3 0-5
Apeliotes D5 Arnhem D2-O 5-4
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Union D8 Upward D2-O 0-2
HCM D2-O Beuningen D2-O 2-4
Arnhem D2-O Union D6 2-6
Zevenaar D2-O Nijmegen D4 0-7
Union D4 Apeliotes D3 3-3
Beuningen D3 Apeliotes D5 3-2
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Beuningen D2-O Arnhem D2-O 6-1
Union D6 Beuningen D3 0-1
Nijmegen D4 HCM D2-O 4-0
Apeliotes D3 Union D8 2-0
Apeliotes D5 Union D4 3-0
Upward D2-O Zevenaar D2-O 1-0
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Union D4 Union D6 3-0
Beuningen D3 Beuningen D2-O 2-2
Zevenaar D2-O Apeliotes D3 1-3
Union D8 Apeliotes D5 0-4
Upward D2-O Nijmegen D4 0-2
Arnhem D2-O HCM D2-O 3-2