Dames A
Terug

Dames A

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Vincent de Ruiter
Manager Danielle Walsweer-Verhaar
Aanvoerder Madelon Schouten

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang Datum
HCM D30A Upward D30B 15:15 28-11-2021
Kromhouters D30B Nijmegen D30B 12:30 28-11-2021
Oosterbeek D30B Arnhem D30A 12:45 28-11-2021
Union D30B Overbetuwe D30A 12:45 28-11-2021
Upward D30C Dieren D30A 13:55 28-11-2021
Wageningen D30B Upward D30A 12:45 28-11-2021

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Union D30B 10 27 9 0 1
2 Upward D30A 10 26 8 2 0
3 Dieren D30A 10 22 7 1 2
4 Overbetuwe D30A 10 19 6 1 3
5 Upward D30C 10 13 4 1 5
6 Arnhem D30A 10 13 4 1 5
7 Wageningen D30B 10 12 3 3 4
8 Nijmegen D30B 10 10 3 1 6
9 HCM D30A 10 10 3 1 6
10 Upward D30B 10 9 2 3 5
11 Kromhouters D30B 10 7 1 4 5
12 Oosterbeek D30B 10 2 0 2 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
28 nov M.H.C. Oosterbeek D30B 12:45 uit
13 mrt Arnhemse Mixed Hockey Club Upward D30C n.n.b uit
20 mrt Union D30B n.n.b thuis
27 mrt WMHC D30B n.n.b uit
3 apr NMHC Nijmegen D30B n.n.b thuis
10 apr Arnhemse Mixed Hockey Club Upward D30A n.n.b uit
24 apr HCOB - Hockeyclub Overbetuwe D30A n.n.b thuis
8 mei MHC Dieren D30A n.n.b uit
15 mei THCC De Kromhouters D30B n.n.b thuis
22 mei Arnhemse Mixed Hockey Club Upward D30B n.n.b thuis
29 mei HCM Arnhem D30A n.n.b uit
12 jun M.H.C. Oosterbeek D30B n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 5 SEPTEMBER 2021
Dieren D30A Union D30B 1-2
Upward D30B Oosterbeek D30B 5-0
Upward D30A Nijmegen D30B 3-0
Overbetuwe D30A Wageningen D30B (2-1)TEMP_RESULT
HCM D30A Kromhouters D30B 1-2
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Upward D30C Upward D30B 3-0
Union D30B Arnhem D30A 5-0
Oosterbeek D30B HCM D30A 1-6
Kromhouters D30B Upward D30A 0-4
Nijmegen D30B Overbetuwe D30A 1-2
Wageningen D30B Dieren D30A 3-1
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Upward D30B Union D30B 1-2
Arnhem D30A Wageningen D30B 0-0
HCM D30A Upward D30C 0-4
Overbetuwe D30A Upward D30A 1-3
Dieren D30A Nijmegen D30B 3-2
Oosterbeek D30B Kromhouters D30B 0-0
WOENSDAG 22 SEPTEMBER 2021
Arnhem D30A Upward D30C 0-2
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Upward D30C Oosterbeek D30B 2-0
Upward D30A Dieren D30A 0-0
Wageningen D30B Upward D30B 2-2
Nijmegen D30B Arnhem D30A 1-2
Union D30B HCM D30A 8-0
Kromhouters D30B Overbetuwe D30A 1-2
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Oosterbeek D30B Union D30B 0-9
Upward D30C Kromhouters D30B 1-1
Upward D30B Nijmegen D30B 1-4
Arnhem D30A Upward D30A 0-7
HCM D30A Wageningen D30B 1-0
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Overbetuwe D30A Arnhem D30A 1-3
Wageningen D30B Oosterbeek D30B 4-1
Union D30B Upward D30C 2-0
Kromhouters D30B Dieren D30A 0-2
Upward D30A Upward D30B 7-1
Nijmegen D30B HCM D30A 0-1
WOENSDAG 20 OKTOBER 2021
Dieren D30A Overbetuwe D30A 9-5
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Union D30B Kromhouters D30B 4-0
HCM D30A Upward D30A 0-0
Oosterbeek D30B Nijmegen D30B 0-0
Upward D30B Overbetuwe D30A 2-2
Arnhem D30A Dieren D30A 1-4
Upward D30C Wageningen D30B 0-3
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Kromhouters D30B Arnhem D30A 0-2
Upward D30A Oosterbeek D30B 11-0
Wageningen D30B Union D30B 0-2
Overbetuwe D30A HCM D30A 2-0
Dieren D30A Upward D30B 3-0
Nijmegen D30B Upward D30C 1-0
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Union D30B Nijmegen D30B 3-0
Upward D30B Arnhem D30A 2-1
Upward D30C Upward D30A 0-3
Wageningen D30B Kromhouters D30B 1-1
HCM D30A Dieren D30A 0-8
Oosterbeek D30B Overbetuwe D30A 3-6
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Upward D30B Kromhouters D30B 0-0
Nijmegen D30B Wageningen D30B 3-2
Dieren D30A Oosterbeek D30B 6-1
Arnhem D30A HCM D30A 1-0
Upward D30A Union D30B 4-0
Overbetuwe D30A Upward D30C 4-0