Heren 1
Terug

Heren 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Thomas Meijneke
Trainer Frank Vestering
Aanvoerder Daan Loo

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang Datum
Arnhem H1 Zutphen H1 14:45 28-11-2021
Drienerlo H1 Ares H1 14:45 28-11-2021
Graspiepers H1 Twente H1 14:45 28-11-2021
Nijkerk H1 Flevoland H1 14:45 28-11-2021
Soest H1 Roden H1 14:45 28-11-2021
Westerduiven H1 PW H1 14:45 28-11-2021

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Roden H1 10 30 10 0 0
2 Ares H1 10 22 7 1 2
3 Nijkerk H1 10 17 5 2 3
4 Drienerlo H1 10 17 5 2 3
5 Soest H1 10 15 5 0 5
6 Zutphen H1 10 15 5 0 5
7 Westerduiven H1 10 13 4 1 5
8 Arnhem H1 10 13 3 4 3
9 Twente H1 10 10 3 1 6
10 Flevoland H1 10 8 2 2 6
11 PW H1 10 6 3 0 7
12 Graspiepers H1 10 4 1 1 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
28 nov MHCZutphen H1 14:45 thuis - Veld 1
13 mrt Nijkerk H1 n.n.b thuis
20 mrt Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina H1 n.n.b uit
27 mrt MHC Soest H1 n.n.b thuis
3 apr HC Ares H1 n.n.b uit
10 apr de Graspiepers H1 n.n.b thuis
24 apr Hockey Club Twente H1 n.n.b uit
8 mei DHC Drienerlo H1 n.n.b thuis
15 mei MHC Roden H1 14:45 uit
22 mei Westerduiven H1 n.n.b thuis
29 mei Flevoland H1 n.n.b thuis
12 jun MHCZutphen H1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Nijkerk H1 Arnhem H1 1-1
Twente H1 Drienerlo H1 1-4
Ares H1 Westerduiven H1 5-3
Roden H1 Graspiepers H1 10-1
PW H1 Zutphen H1 2-3
Flevoland H1 Soest H1 3-4
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Westerduiven H1 Twente H1 4-0
Arnhem H1 PW H1 6-1
Graspiepers H1 Flevoland H1 4-3
Drienerlo H1 Roden H1 0-3
Soest H1 Nijkerk H1 0-4
Zutphen H1 Ares H1 3-4
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Flevoland H1 Drienerlo H1 7-5
Twente H1 Zutphen H1 2-3
Nijkerk H1 Graspiepers H1 6-0
Roden H1 Westerduiven H1 9-1
Soest H1 Arnhem H1 4-2
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Arnhem H1 Ares H1 1-0
Westerduiven H1 Flevoland H1 2-2
Graspiepers H1 Soest H1 1-4
Zutphen H1 Roden H1 1-4
PW H1 Twente H1 2-3
Drienerlo H1 Nijkerk H1 1-1
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Flevoland H1 Zutphen H1 2-4
Nijkerk H1 Westerduiven H1 4-1
Roden H1 PW H1 8-1
Twente H1 Ares H1 2-4
Soest H1 Drienerlo H1 1-3
Graspiepers H1 Arnhem H1 4-4
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
PW H1 Flevoland H1 6-3
Westerduiven H1 Soest H1 6-5
Zutphen H1 Nijkerk H1 5-2
Ares H1 Roden H1 3-6
Arnhem H1 Twente H1 5-5
Drienerlo H1 Graspiepers H1 6-1
DINSDAG 19 OKTOBER 2021
Ares H1 PW H1 3-2
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Graspiepers H1 Westerduiven H1 1-2
Nijkerk H1 PW H1 3-0
Flevoland H1 Ares H1 1-1
Roden H1 Twente H1 10-0
Soest H1 Zutphen H1 3-2
Drienerlo H1 Arnhem H1 4-4
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Arnhem H1 Roden H1 2-3
Twente H1 Flevoland H1 3-1
Zutphen H1 Graspiepers H1 4-2
PW H1 Soest H1 1-6
Ares H1 Nijkerk H1 4-0
Westerduiven H1 Drienerlo H1 3-5
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Westerduiven H1 Arnhem H1 0-1
Drienerlo H1 Zutphen H1 5-0
Soest H1 Ares H1 2-4
Flevoland H1 Roden H1 0-4
Graspiepers H1 PW H1 1-2
Nijkerk H1 Twente H1 9-0
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Roden H1 Nijkerk H1 6-0
Zutphen H1 Westerduiven H1 4-5
Ares H1 Graspiepers H1 4-1
PW H1 Drienerlo H1 1-0
Flevoland H1 Arnhem H1 2-1
Twente H1 Soest H1 8-3