Jongens A1
Terug

Jongens A1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Bram Gremmen
Trainer Martijn Tijssen
Manager Job van der Veer

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang Datum
Arnhem JA1 Nijmegen JA3 16:30 25-5-2019
Arnhem JA2 Wijchen JA1 17:45 25-5-2019
Overbetuwe JA2 Wageningen JA2 15:30 25-5-2019
Union JA3 Bemmel JA1 17:45 25-5-2019

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Arnhem JA2 13 32 10 2 1
2 Bemmel JA1 13 25 8 1 4
3 Arnhem JA1 13 25 8 1 4
4 Union JA3 13 24 8 0 5
5 Wageningen JA2 13 21 6 3 4
6 Wijchen JA1 13 14 4 2 7
7 Nijmegen JA3 13 9 2 3 8
8 Overbetuwe JA2 13 0 0 0 13

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
25 mei NMHC Nijmegen JA3 16:30 thuis - Veld 2

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 27 OKTOBER 2018
Arnhem JA2 Bemmel JA1 6-1
Wijchen JA1 Wageningen JA2 1-1
Arnhem JA1 Overbetuwe JA2 9-0
Union JA3 Nijmegen JA3 2-0
ZATERDAG 3 NOVEMBER 2018
Overbetuwe JA2 Union JA3 0-16
Wageningen JA2 Arnhem JA1 0-1
Bemmel JA1 Wijchen JA1 3-2
Nijmegen JA3 Arnhem JA2 0-1
ZATERDAG 10 NOVEMBER 2018
Wijchen JA1 Nijmegen JA3 1-0
Arnhem JA2 Overbetuwe JA2 12-1
Bemmel JA1 Wageningen JA2 1-4
Union JA3 Arnhem JA1 4-0
ZATERDAG 17 NOVEMBER 2018
Overbetuwe JA2 Wijchen JA1 1-6
Arnhem JA1 Arnhem JA2 0-1
Nijmegen JA3 Bemmel JA1 2-6
Wageningen JA2 Union JA3 0-2
ZATERDAG 24 NOVEMBER 2018
Arnhem JA2 Union JA3 4-1
Wijchen JA1 Arnhem JA1 0-4
Nijmegen JA3 Wageningen JA2 1-4
Bemmel JA1 Overbetuwe JA2 11-1
ZATERDAG 1 DECEMBER 2018
Union JA3 Wijchen JA1 3-1
ZATERDAG 23 FEBRUARI 2019
Arnhem JA1 Bemmel JA1 1-2
ZATERDAG 9 MAART 2019
Overbetuwe JA2 Nijmegen JA3 0-11
ZATERDAG 16 MAART 2019
Bemmel JA1 Union JA3 4-2
Wageningen JA2 Overbetuwe JA2 9-0
Nijmegen JA3 Arnhem JA1 1-4
Wijchen JA1 Arnhem JA2 1-7
ZATERDAG 23 MAART 2019
Wageningen JA2 Wijchen JA1 1-0
Overbetuwe JA2 Arnhem JA1 0-5
Nijmegen JA3 Union JA3 1-2
Bemmel JA1 Arnhem JA2 0-5
ZATERDAG 30 MAART 2019
Union JA3 Overbetuwe JA2 8-0
Arnhem JA2 Nijmegen JA3 1-1
Wijchen JA1 Bemmel JA1 1-3
Arnhem JA1 Wageningen JA2 0-1
ZATERDAG 6 APRIL 2019
Nijmegen JA3 Wijchen JA1 2-2
Arnhem JA1 Union JA3 3-1
Overbetuwe JA2 Arnhem JA2 0-7
Wageningen JA2 Bemmel JA1 5-5
ZONDAG 7 APRIL 2019
Arnhem JA2 Wageningen JA2 2-4
ZATERDAG 13 APRIL 2019
Arnhem JA2 Arnhem JA1 0-0
Union JA3 Wageningen JA2 4-1
Bemmel JA1 Nijmegen JA3 7-0
Wijchen JA1 Overbetuwe JA2 4-1
ZATERDAG 11 MEI 2019
Arnhem JA1 Wijchen JA1 3-0
Wageningen JA2 Nijmegen JA3 1-1
Union JA3 Arnhem JA2 1-4
Overbetuwe JA2 Bemmel JA1 0-9
ZATERDAG 18 MEI 2019
Nijmegen JA3 Overbetuwe JA2 6-1
Wijchen JA1 Union JA3 4-3
Wageningen JA2 Arnhem JA2 1-4
Bemmel JA1 Arnhem JA1 3-4