Jongens A2
Terug

Jongens A2

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Guido Buurlage
Coach Jan de Jong
Trainer Vincent de Ruiter
Manager Patricia Ritz

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang Datum
Arnhem JA1 Nijmegen JA3 16:30 25-5-2019
Arnhem JA2 Wijchen JA1 17:45 25-5-2019
Overbetuwe JA2 Wageningen JA2 15:30 25-5-2019
Union JA3 Bemmel JA1 17:45 25-5-2019

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Arnhem JA2 13 32 10 2 1
2 Bemmel JA1 13 25 8 1 4
3 Arnhem JA1 13 25 8 1 4
4 Union JA3 13 24 8 0 5
5 Wageningen JA2 13 21 6 3 4
6 Wijchen JA1 13 14 4 2 7
7 Nijmegen JA3 13 9 2 3 8
8 Overbetuwe JA2 13 0 0 0 13

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
25 mei MHC Wijchen JA1 17:45 thuis - Veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 27 OKTOBER 2018
Arnhem JA2 Bemmel JA1 6-1
Wijchen JA1 Wageningen JA2 1-1
Arnhem JA1 Overbetuwe JA2 9-0
Union JA3 Nijmegen JA3 2-0
ZATERDAG 3 NOVEMBER 2018
Overbetuwe JA2 Union JA3 0-16
Wageningen JA2 Arnhem JA1 0-1
Bemmel JA1 Wijchen JA1 3-2
Nijmegen JA3 Arnhem JA2 0-1
ZATERDAG 10 NOVEMBER 2018
Wijchen JA1 Nijmegen JA3 1-0
Arnhem JA2 Overbetuwe JA2 12-1
Bemmel JA1 Wageningen JA2 1-4
Union JA3 Arnhem JA1 4-0
ZATERDAG 17 NOVEMBER 2018
Overbetuwe JA2 Wijchen JA1 1-6
Arnhem JA1 Arnhem JA2 0-1
Nijmegen JA3 Bemmel JA1 2-6
Wageningen JA2 Union JA3 0-2
ZATERDAG 24 NOVEMBER 2018
Arnhem JA2 Union JA3 4-1
Wijchen JA1 Arnhem JA1 0-4
Nijmegen JA3 Wageningen JA2 1-4
Bemmel JA1 Overbetuwe JA2 11-1
ZATERDAG 1 DECEMBER 2018
Union JA3 Wijchen JA1 3-1
ZATERDAG 23 FEBRUARI 2019
Arnhem JA1 Bemmel JA1 1-2
ZATERDAG 9 MAART 2019
Overbetuwe JA2 Nijmegen JA3 0-11
ZATERDAG 16 MAART 2019
Bemmel JA1 Union JA3 4-2
Wageningen JA2 Overbetuwe JA2 9-0
Nijmegen JA3 Arnhem JA1 1-4
Wijchen JA1 Arnhem JA2 1-7
ZATERDAG 23 MAART 2019
Wageningen JA2 Wijchen JA1 1-0
Overbetuwe JA2 Arnhem JA1 0-5
Nijmegen JA3 Union JA3 1-2
Bemmel JA1 Arnhem JA2 0-5
ZATERDAG 30 MAART 2019
Union JA3 Overbetuwe JA2 8-0
Arnhem JA2 Nijmegen JA3 1-1
Wijchen JA1 Bemmel JA1 1-3
Arnhem JA1 Wageningen JA2 0-1
ZATERDAG 6 APRIL 2019
Nijmegen JA3 Wijchen JA1 2-2
Arnhem JA1 Union JA3 3-1
Overbetuwe JA2 Arnhem JA2 0-7
Wageningen JA2 Bemmel JA1 5-5
ZONDAG 7 APRIL 2019
Arnhem JA2 Wageningen JA2 2-4
ZATERDAG 13 APRIL 2019
Arnhem JA2 Arnhem JA1 0-0
Union JA3 Wageningen JA2 4-1
Bemmel JA1 Nijmegen JA3 7-0
Wijchen JA1 Overbetuwe JA2 4-1
ZATERDAG 11 MEI 2019
Arnhem JA1 Wijchen JA1 3-0
Wageningen JA2 Nijmegen JA3 1-1
Union JA3 Arnhem JA2 1-4
Overbetuwe JA2 Bemmel JA1 0-9
ZATERDAG 18 MEI 2019
Nijmegen JA3 Overbetuwe JA2 6-1
Wijchen JA1 Union JA3 4-3
Wageningen JA2 Arnhem JA2 1-4
Bemmel JA1 Arnhem JA1 3-4