Jongens A1
Terug

Jongens A1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Maarten Beentjes
Trainer Floris Schrijvers
Trainer Frank Vestering
Manager Bob Albricht
Manager Erik Geensen
Manager Jos Lamers

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang Datum
Apeldoorn JA2 Beuningen JA1 14:00 28-5-2022
Arnhem JA1 Westerduiven JA1 15:50 28-5-2022
Overbetuwe JA1 Wijchen JA1 16:00 28-5-2022

Verslagen

Tegenstander Datum
M.H.C. Oosterbeek JA1 4-9-2021
Hattemse M.H.C. JA1 11-9-2021
Apeldoorn JA2 18-9-2021
Hockey Club Twente JA1 25-9-2021
HC Zwolle JA2 2-10-2021
MHCBeuningen JA1 12-3-2022
Westerduiven JA1 19-3-2022
HCOB - Hockeyclub Overbetuwe JA1 26-3-2022
MHC Wijchen JA1 2-4-2022
Apeldoorn JA2 9-4-2022

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Arnhem JA1 13 36 12 0 1
2 Oosterbeek JA1 13 33 11 0 2
3 Wijchen JA1 13 25 8 1 4
4 Nijmegen JA2 13 24 8 0 5
5 Beuningen JA1 13 19 6 1 6
6 Westerduiven JA1 13 9 3 0 10
7 Apeldoorn JA2 13 7 2 1 10
8 Overbetuwe JA1 13 1 0 1 12

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
28 mei Westerduiven JA1 15:50 thuis - Veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 30 OKTOBER 2021
Apeldoorn JA2 Westerduiven JA1 2-1
Oosterbeek JA1 Wijchen JA1 3-2
DINSDAG 2 NOVEMBER 2021
Arnhem JA1 Overbetuwe JA1 8-0
ZATERDAG 6 NOVEMBER 2021
Westerduiven JA1 Nijmegen JA2 1-3
Overbetuwe JA1 Apeldoorn JA2 1-1
Beuningen JA1 Oosterbeek JA1 2-3
Wijchen JA1 Arnhem JA1 0-5
ZATERDAG 13 NOVEMBER 2021
Oosterbeek JA1 Westerduiven JA1 5-0
Nijmegen JA2 Overbetuwe JA1 6-0
Apeldoorn JA2 Arnhem JA1 5-6
Beuningen JA1 Wijchen JA1 3-3
ZATERDAG 20 NOVEMBER 2021
Arnhem JA1 Nijmegen JA2 2-1
Wijchen JA1 Apeldoorn JA2 3-2
Westerduiven JA1 Beuningen JA1 1-5
Overbetuwe JA1 Oosterbeek JA1 2-7
ZATERDAG 27 NOVEMBER 2021
Westerduiven JA1 Wijchen JA1 1-2
Nijmegen JA2 Apeldoorn JA2 3-1
Oosterbeek JA1 Arnhem JA1 1-3
Beuningen JA1 Overbetuwe JA1 6-0
ZATERDAG 4 DECEMBER 2021
Nijmegen JA2 Beuningen JA1 2-3
ZATERDAG 12 MAART 2022
Apeldoorn JA2 Oosterbeek JA1 0-8
Arnhem JA1 Beuningen JA1 5-2
Overbetuwe JA1 Westerduiven JA1 0-6
Nijmegen JA2 Wijchen JA1 2-3
ZATERDAG 19 MAART 2022
Wijchen JA1 Overbetuwe JA1 6-1
Beuningen JA1 Apeldoorn JA2 6-2
Oosterbeek JA1 Nijmegen JA2 2-4
Westerduiven JA1 Arnhem JA1 1-3
ZATERDAG 26 MAART 2022
Westerduiven JA1 Apeldoorn JA2 1-0
Overbetuwe JA1 Arnhem JA1 0-9
Beuningen JA1 Nijmegen JA2 2-3
Wijchen JA1 Oosterbeek JA1 1-2
ZATERDAG 2 APRIL 2022
Arnhem JA1 Wijchen JA1 3-1
Nijmegen JA2 Westerduiven JA1 2-0
Oosterbeek JA1 Beuningen JA1 4-3
Apeldoorn JA2 Overbetuwe JA1 5-1
ZATERDAG 9 APRIL 2022
Overbetuwe JA1 Nijmegen JA2 0-7
Westerduiven JA1 Oosterbeek JA1 0-2
Wijchen JA1 Beuningen JA1 2-1
Arnhem JA1 Apeldoorn JA2 10-0
ZATERDAG 23 APRIL 2022
Beuningen JA1 Westerduiven JA1 4-1
Apeldoorn JA2 Wijchen JA1 1-4
Nijmegen JA2 Arnhem JA1 1-3
Oosterbeek JA1 Overbetuwe JA1 8-1
ZATERDAG 14 MEI 2022
Arnhem JA1 Oosterbeek JA1 1-2
Overbetuwe JA1 Beuningen JA1 1-6
Wijchen JA1 Westerduiven JA1 6-1
Apeldoorn JA2 Nijmegen JA2 1-8
ZATERDAG 21 MEI 2022
Oosterbeek JA1 Apeldoorn JA2 6-0
Westerduiven JA1 Overbetuwe JA1 5-0
Wijchen JA1 Nijmegen JA2 2-0
Beuningen JA1 Arnhem JA1 0-5