Trainingsschema
Terug
Dit schema loopt van 18-2-2019 t/m 26-4-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:15 Jongens D2 Roos Liet V1 - CD
16:45 - 17:30 Keepers breedte Max van der Veer V3 - CD
17:15 - 19:15 Oost Meisjes C Trainingsgroep V1
17:15 - 18:00 Keepers; Indy en Floor Hannah de Ruiter V3 - AB
17:30 - 18:15 Keepers; Isa, Hugo, Rens, Daks Joost Agterdenbos
Max van der Veer
V3 - CD
18:00 - 18:45 Keepers; Cecile, Sandrijn Jeroen Gerritsen V3 - AB
19:00 - 19:45 Keepers; Max, Cesar, Sem, Em Jeroen Gerritsen V3 - AB
19:30 - 22:30 Bedrijfshockey Trainingsgroep V1
19:30 - 22:30 Bedrijfshockey Trainingsgroep V2
19:30 - 20:45 Meisjes A2 Jeroen Gerritsen V3 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:45 Jongens D1 Vincent de Ruiter V1 - AB
16:15 - 17:30 Jongens D3 Martijn Tijssen V2 - AB
16:15 - 17:45 Meisjes D1 Tristan Steenmeijer V1 - CD
16:15 - 17:30 Meisjes D4 Paul Knoop V3 - CD
16:15 - 17:30 Meisjes D5 Eryt Straat V2 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes B3 Eryt Straat V2
17:30 - 18:45 Meisjes B4 Eryt Straat V2
17:30 - 18:45 Meisjes B5 Eryt Straat V2
17:45 - 19:00 Jongens B2 Vincent de Ruiter V3 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes B2 Tristan Steenmeijer V1 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes C2 Martijn Tijssen V1 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes C4 Tessa Landeweerd V3 - AB
18:45 - 20:15 Jongens B1 Michiel Tromp V2 - AB
18:45 - 20:15 Meisjes B1 Maarten van Nijendaal V2 - CD
19:00 - 21:00 Dames 1 Tristan Steenmeijer V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Martijn Tijssen V1 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes A3 Eryt Straat V3 - AB
19:00 - 20:15 Meisjes C3 Vincent de Ruiter V3 - CD
20:30 - 22:30 Heren 1 Pierre Regnault V1 - AB
20:30 - 22:00 Jongens A1 Bram Gremmen V2 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:00 Trimhockey woensdag Rob van Ittersum V1
14:30 - 15:30 Carrousel F Tristan Steenmeijer
Martijn Tijssen
Eryt Straat
Jeroen Gerritsen
Roos Liet
V1
15:30 - 16:30 Carrousel E6 Tristan Steenmeijer
Eryt Straat
Jeroen Gerritsen
Roos Liet
Martijn Tijssen
V1
16:30 - 17:30 Carrousel E8 Eryt Straat
Tristan Steenmeijer
Jeroen Gerritsen
Roos Liet
Martijn Tijssen
V1
16:30 - 17:45 Meisjes D3 Tessa Landeweerd V2 - CD
17:45 - 19:15 Jongens C1 Martijn Tijssen V1 - CD
17:45 - 19:00 Jongens D2 Roos Liet V3 - AB
17:45 - 19:15 Meisjes C1 Jeroen Gerritsen V1 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes C3 Eryt Straat V2 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes D2 Tristan Steenmeijer V2 - CD
18:30 - 19:45 Jongens D3 Ard van Anken V3 - CD
19:00 - 20:15 Meisjes C4 Noortje Huisman V3 - AB
19:15 - 20:45 Jongens A1 Martijn Tijssen V1 - CD
19:15 - 20:30 Jongens C2 Tristan Steenmeijer V1 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes B4 Eryt Straat V2 - AB
19:30 - 21:00 Dames 2 Jeroen Gerritsen V2 - CD
20:30 - 22:00 Dames 3 Jeroen Gerritsen V1 - AB
20:30 - 22:00 Dames Jong 1 Eryt Straat
Martijn Tijssen
V2 - AB
20:45 - 22:15 Heren D V1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:45 Jongens C2 Joost Agterdenbos V2 - CD
16:30 - 18:00 Jongens D1 Tristan Steenmeijer V1 - AB
16:30 - 17:45 Meisjes C2 Vincent de Ruiter V1 - CD
16:30 - 17:45 Meisjes D4 Paul Knoop V2 - AB
16:30 - 17:45 Meisjes D5 Noa van Yperenburg V3 - CD
17:45 - 19:00 Jongens B2 Joost Agterdenbos V2 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes A2 Vincent de Ruiter V1 - CD
17:45 - 19:15 Meisjes D1 Michiel Tromp V2 - AB
18:00 - 19:30 Jongens B1 Tristan Steenmeijer V1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A2 Vincent de Ruiter V1 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes A3 Michiel Tromp V3 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes B2 Maarten van Nijendaal V2 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes B3 Joost Agterdenbos V3 - CD
19:30 - 21:00 Keepers D1 en H1 Trainingsgroep V2 - AB
19:30 - 21:00 Dames 1 Tristan Steenmeijer V1 - AB
20:30 - 22:30 Heren 1 Pierre Regnault V1 - CD
20:30 - 22:00 Heren B V2 - CD
20:30 - 22:30 Trimhockey donderdag Vincent de Ruiter V3
21:00 - 22:30 Heren A V1 - AB
21:00 - 22:30 Heren C Paul Knoop V2 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Benjamins Olivier Wieberdink V3
16:00 - 17:00 Carrousel F Floor Laagland
Tijn Laagland
Marloes Agterdenbos
Tristan Steenmeijer
Ties Witsenburg
Tim Lamers
V2
16:00 - 17:00 Smurfen Eryt Straat
Thijmen Jacobi
Jikke Liewes
Floor de Wit
V3
16:15 - 17:30 Meisjes D2 Martijn Tijssen
Jochem van Balken
V1 - AB
16:15 - 17:30 Meisjes D3 Martijn Tijssen
Roos Liet
V1 - CD
17:00 - 18:00 Carrousel E6 Floor Laagland
Tijn Laagland
Tristan Steenmeijer
Ruth Schinkel
Marloes Agterdenbos
Janne Liewes
Jikke Liewes
Maud Welting
V2
17:00 - 18:00 Zij-instromers jeugd Eryt Straat V3
17:00 - 18:00 Zij-instromers jongste jeugd Eryt Straat V3
17:30 - 19:00 Jongens C1 Joost Agterdenbos V1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Martijn Tijssen V1 - CD
18:00 - 19:00 Carrousel E8 Ruth Schinkel
Eryt Straat
Marloes Agterdenbos
Maud Welting
Floor Laagland
Tijn Laagland
Tristan Steenmeijer
Janne Liewes
Jikke Liewes
Jochem van Balken
V3
19:15 - 20:45 Meisjes A1 Martijn Tijssen V1 - CD
19:15 - 20:45 Meisjes B1 Tristan Steenmeijer V1 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes B5 Eryt Straat V2 - CD
20:30 - 22:00 G-Hockey Trainingsgroep V2