Toggle navigation
Hockey
Wedstrijdschema
Trainingsschema
Teams
Uitslagen
Jongste Jeugd
Junioren
Senioren
Trimhockey
Arbitrage
Keepers
Zaalhockey
Coaches
Informatie
Organisatie
Organisatieschema
Accommodatie
Bestuur
Vacatures
Clubtenue
Eregalerij
Vrienden van AHC Velp
Historie
Regels en afspraken
Horeca
Privacyverklaring
Statuten
Lidmaatschap
Informatie
Inschrijven
Contributie
Opzeggen
Privacyverklaring
Sponsoren
Onze sponsoren
Sponsoracties
De mogelijkheden
Sponsor worden
Inloggen
Contact
Inloggen
Trainingsschema
Terug
Hoofdschema
Trainingsschema 3
na pasen
Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Dit schema loopt van 26-2-2024 t/m 30-3-2024
Senioren
D2
20:00 - 21:15
V2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren B
MO16-2
19:30 - 20:45
V1 - AB
Trainer(s)
Thijmen Jacobi
Opmerkingen
MO16-4
18:45 - 20:00
V2 - AB
Trainer(s)
Stefan de Graaff
Opmerkingen
Junioren C
MO14-2
17:30 - 18:45
V2 - CD
Trainer(s)
Peter Gijtenbeek
Opmerkingen
MO14-3
18:15 - 19:30
V3 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Wisselende trainers
MO14-4
17:00 - 18:15
V3 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Wisselende trainers
Junioren D
MO12-1
17:15 - 18:45
V2 - AB
Trainer(s)
Stefan de Graaff
Opmerkingen
MO12-3
16:00 - 17:15
V2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Wisselende trainers
MO12-4
15:45 - 17:00
V2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Wisselende trainers
Jongste jeugd E8
MO10-1
18:30 - 19:30
V1
Trainer(s)
Frank Vestering
Thijmen Jacobi
Opmerkingen
MO10-2
18:30 - 19:30
V1
Trainer(s)
Frank Vestering
Thijmen Jacobi
Opmerkingen
MO10-3
18:30 - 19:30
V1
Trainer(s)
Frank Vestering
Thijmen Jacobi
Opmerkingen
MO10-niet ingedeeld
18:30 - 19:30
V1
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd E
MO9-1
17:30 - 18:30
V1
Trainer(s)
Frank Vestering
Thijmen Jacobi
Opmerkingen
MO9-2
17:30 - 18:30
V1
Trainer(s)
Frank Vestering
Thijmen Jacobi
Opmerkingen
MO9-3
17:30 - 18:30
V1
Trainer(s)
Frank Vestering
Thijmen Jacobi
Opmerkingen
MO9-niet ingedeeld
17:30 - 18:30
V1
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd F
MO8-1
16:30 - 17:30
V1
Trainer(s)
Frank Vestering
Thijmen Jacobi
Opmerkingen
MO8-2
16:30 - 17:30
V1
Trainer(s)
Frank Vestering
Thijmen Jacobi
Opmerkingen
MO8-3
16:30 - 17:30
V1
Trainer(s)
Frank Vestering
Thijmen Jacobi
Opmerkingen
MO8-niet ingedeeld
16:30 - 17:30
V1
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd G
Benj
15:30 - 16:30
V1
Trainer(s)
Frank Vestering
Thijmen Jacobi
Opmerkingen
Overig
Smurf
15:30 - 16:30
V1
Trainer(s)
Frank Vestering
Thijmen Jacobi
Opmerkingen
Junioren D
JO12-2
18:30 - 19:30
V1
Trainer(s)
Frank Vestering
Thijmen Jacobi
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
JO10-1
18:30 - 19:30
V1
Trainer(s)
Frank Vestering
Thijmen Jacobi
Opmerkingen
Jongste jeugd E
JO9-1
17:30 - 18:30
V1
Trainer(s)
Frank Vestering
Thijmen Jacobi
Opmerkingen
JO9-niet ingedeeld
17:30 - 18:30
V1
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd F
JO8-1
16:30 - 17:30
V1
Trainer(s)
Frank Vestering
Thijmen Jacobi
Opmerkingen
JO8-niet ingedeeld
16:30 - 17:30
V1
Trainer(s)
Opmerkingen
Overig
G-Hockey
20:15 - 21:30
V1 - CD
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen